REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Kraków] Remont Kamienicy, ul. Brzozowa 15inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Remont Kamienicy, ul. Brzozowa 15
Kraków, Śródmieście, Brzozowa 15
Akademik, ul. Romanowicza 4inwestycja
Pokaż inwestycję
Akademik, ul. Romanowicza 4
Kraków, Podgórze, Romanowicza 4
W Warszawie otworzono Centrum Innowacji dla Medycyny Cyfrowejartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie otworzono Centrum Innowacji dla Medycyny Cyfrowej
W Ośrodku Przetwarzania Informacji (OPI) otworzono Centrum Innowacji dla Medycyny Cyfrowej. Nowe centrum ma przede wszystkim wspierać integrację zespołów badawczych, a tym samym wzmacniać rozwój opieki zdrowotnej w Polsce za pomocą innowacyjnych technologii cyfrowych. Będzie ono łączyć środowisko naukowe i medyczne oraz aktywnie przyczyniać się do transformacji cyfrowej w kraju.
W Krakowie powstanie kolejny nowy, luksusowy hotelartykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie powstanie kolejny nowy, luksusowy hotel
Nobu Hospitality, jedna z najbardziej cenionych globalnych marek w segmencie luksusowego hotelarstwa i stylu życia, wkracza na rynek krakowski. Nowy Nobu Hotel, wraz z restauracją i rezydencjami, zostanie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego centrum miasta. Projekt realizowany jest w ścisłej współpracy z SAO Investments, czołowym polskim inwestorem i projektantem nieruchomości premium. To kolejna inwestycja tej marki w Polsce, po otwarciu Nobu Hotel Warsaw w 2020 roku.
Polska firma SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w woj. podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w woj. podlaskim
Kolejna inwestycja polskiej firmy w województwie podlaskim. Tym razem w branży mleczarskiej. SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w miejscowości Wysokie Mazowieckie. Nowe przedsięwzięcie pozwoli tej znanej polskiej firmie zwiększyć moce produkcyjne. Dzięki nowej inwestycji powstaną też nowe miejsca pracy.
[Wrocław] We Wrocławiu powstanie kolejny park technologiczny. Tym razem na Oporowieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] We Wrocławiu powstanie kolejny park technologiczny. Tym razem na Oporowie
Spółka Dolnośląski Park Innowacji i Nauki, której większościowym udziałowcem jest Województwo Dolnoś...
Futurystyczny hotel Blow Up Hall w Poznaniu, należący wcześniej do Grażyny Kulczyk, ma nowych właścicieliartykuł
Pokaż artykuł
Futurystyczny hotel Blow Up Hall w Poznaniu, należący wcześniej do Grażyny Kulczyk, ma nowych właścicieli
W centrum Poznania, na terenie kompleksu Stary Browar, zostanie ponownie otwarty Hotel Blow Up Hall. Obiekt pozostawał zamknięty od wiosny 2020 roku. Hotel należący wcześniej do jednej z najbogatszych Polek – Grażyny Kulczyk, ma nowych właścicieli. To firma Jantex Polska Sp. z o.o., należąca do Patrycji i Macieja Kujawskich.
Gdańsk walczy o centrum technologii kosmicznych ESA. Stawką 550 mln euro i rozwój całego regionuartykuł
Pokaż artykuł
Gdańsk walczy o centrum technologii kosmicznych ESA. Stawką 550 mln euro i rozwój całego regionu
Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) potwierdziła, że w Polsce powstanie nowy, kluczowy ośrodek naukowo‑badawczy specjalizujący się w technologiach kosmicznych, bezpieczeństwie oraz rozwiązaniach cywilno‑wojskowych. W grze pozostają cztery miasta: Gdańsk, Wrocław, Łódź i Kraków.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Kulturalne ASP
Gdańsk, Jałmużnicza 3
Wrocław: Skwer w centrum zamiast parkingu dla urzędników? Ruszają konsultacjeartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Skwer w centrum zamiast parkingu dla urzędników? Ruszają konsultacje
Teren w sąsiedztwie Panoramy Racławickiej ma pełnić funkcje miejsca spotkań i wystaw dzieł sztuki. O...
EKOMECHfirma
Pokaż firmę
EKOMECH
Toruń, Józefa Wybickiego
[Warszawa] Lider sushi street food otwiera wyspę w Złotych Tarasach w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Lider sushi street food otwiera wyspę w Złotych Tarasach w Warszawie
Już 7 grudnia w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy nastąpi oficjalne otwarcie kolejnej lokal...
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA? To serce polskiej medycyny jądrowej i naukiartykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z jedynym działającym polskim reaktorem jądrowym MARIA? To serce polskiej medycyny jądrowej i nauki
Reaktor badawczy MARIA zlokalizowany w Narodowym Centrum Badań Jądrowych w Świerku pod Warszawą od lat stanowi filar polskiej nauki oraz medycyny nuklearnej. To jedyny w Polsce czynny reaktor jądrowy – i jednocześnie jeden z najważniejszych tego typu obiektów w Europie Środkowej. Jego zadania wykraczają daleko poza tradycyjną naukę: MARIA jest kluczowym producentem radioizotopów stosowanych m.in. w diagnostyce i leczeniu pacjentów onkologicznych. Izotopy takie jak molibden-99, jod-131 czy lutet-177, powstające w Świerku, trafiają do szpitali nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
[Wrocław] Targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu"artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu"
W dniach 14-15 kwietnia 2012 w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej, położonym w kompleksie Hali...
W centrum Warszawy rusza budowa Apartamentów Gutenberga [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy rusza budowa Apartamentów Gutenberga [FILM+WIZUALIZACJE]
Archicom, deweloper mieszkaniowy będący częścią Echo Group, otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę Apartamentów Gutenberga. Inwestycja wyróżni się najwyższym standardem wykończenia, a ponadto będzie posiadać prywatny basen i spa, strefę fitness z saunami, mediatekę, salę kinową oraz business lounge. Prace budowlane ruszą wkrótce.
[lubelskie] Krynica: Rozpoczęła się ogólnopolska konferencja o budownictwieartykuł
Pokaż artykuł
[lubelskie] Krynica: Rozpoczęła się ogólnopolska konferencja o budownictwie
Prawie pół tysiąca specjalistów z dziedziny budownictwa bierze udział w konferencji, która rozpoczęł...
Wrocław: Aquapark zyska kolejną atrakcję. Za 39 mln zł powstanie ogromny plac wodnyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Aquapark zyska kolejną atrakcję. Za 39 mln zł powstanie ogromny plac wodny
Wrocławski aquapark zapowiedział kolejną inwestycję, wartą 39 mln zł, której budowa ma rozpocząć się...
all.inninwestycja
Pokaż inwestycję
all.inn
Gdańsk, Konarskiego 1
Poznań staje się jednym z najważniejszych centrów technologii kwantowych w regionie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Poznań staje się jednym z najważniejszych centrów technologii kwantowych w regionie [FILM]
Poznań staje się jednym z najważniejszych centrów technologii kwantowych w regionie. 25 maja 2026 r. na Politechnice Poznańskiej uruchomiono zaawansowany komputer kwantowy IQM Radiance 5. W wydarzeniu wziął udział m.in. Marcin Kulasek, minister nauki i szkolnictwa wyższego. Wielkopolska inwestycja to kamień milowy w rozwoju polskich kompetencji cyfrowych i krajowego ekosystemu głębokich technologii.
Zabytkowa fabryka Wigencja przy OFF Piotrkowska w Łodzi jest już po rewitalizacji [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowa fabryka Wigencja przy OFF Piotrkowska w Łodzi jest już po rewitalizacji [ZDJĘCIA]
W Łodzi dobiegła końca rewitalizacja 100-letniej fabryki Wigencja przy ul. Sienkiewicza 75/77 w dzielnicy Śródmieście. Rok 2023 to pora na to, by do przestrzeni łączącej industrialny charakter z nowoczesnością wprowadzili się pierwsi kulturalni lokatorzy.
REKLAMA